Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

23.01.2022r. – III NIEDZIELA ZWYKŁA


 1. W kościele nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa.
 2. Pamiętajmy, że głębokie przeżycie liturgii słowa owocuje głębokim doświadczeniem liturgii eucharystycznej. To przede wszystkim na Mszy świętej Słowo staje się Ciałem, dlatego przypominamy, że w niedzielę, 15 min. przed każdą Mszą św., możemy wysłuchać rozważań Ewangelii, które wprowadzą nas do pełniejszego przeżywania Eucharystii.
 3. W środę o godz. 16.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. tradycyjnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominamy, że w piątek po wieczornej Mszy świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 4. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 sprzątanie kościoła. O posprzątanie i pograbienie terenu wokół świątyni prosimy mieszkańców Tomic ( od strony Pyzdr ). Sprzęt znajduje się w nowej zakrystii i można z niego korzystać. Po sprzątaniu proszę o wyczyszczenie sprzętu.
 5. Dzieci z rodzicami zapraszamy na Msze św. o godz. 10.30.
 6. Prosimy o sprawdzanie zamówionych intencji mszalnych i ewentualne zgłaszanie braków
  lub nieścisłości przed Mszą św.
 7. Pół godziny przed każdą Mszą św. istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
 8. Zakończyliśmy spotkania kolędowe w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę, dając w ten sposób wyraz swojej przynależności do wspólnoty parafialnej oraz świadectwo wiary.
 9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 7zł.
 10. Dziękując za wspólną modlitwę i złożone ofiary, życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.