17.10.2021r. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Pamiętajmy, że głębokie przeżycie liturgii słowa owocuje głębokim doświadczeniem liturgii eucharystycznej. To przede wszystkim na Mszy świętej Słowo staje się Ciałem, dlatego przypominamy, że w niedzielę, 15 min. przed każdą Mszą św., możemy wysłuchać rozważań Ewangelii, które wprowadzą nas do pełniejszego przeżywania Eucharystii.
  3. W środę o godz. 16.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 16.30.
  5. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 sprzątanie kościoła. O posprzątanie świątyni i ułożenie kwiatów prosimy mieszkańców Gizałek z ul. Słonecznej.
  6. Dzieci zapraszamy na Msze św. o godz. 10.30.
  7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominamy o zachowaniu porządku
    na cmentarzu. Śmieci wrzucamy do kontenerów z przodu cmentarza, a nie w jego tylnej części.
  8. Prosimy o sprawdzanie zamówionych intencji mszalnych i ewentualne zgłaszanie braków
    lub nieścisłości przed Mszą św.
  9. Pół godziny przed każdą Mszą św. istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  10. Na stronie parafii możemy zapoznać się z miejscami na cmentarzu z sektora A, B, C, D, E, F, G, które
    nie mają przedłużonej prolongaty. Przedłużyć prolongatę można u ks. proboszcza w środę, czwartek
    lub piątek po wieczornej Mszy św. Pozostałe sektory będą podane w kolejnych terminach.
  11. W zeszłą niedzielę, w ramach programu stypendialnego „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, zebraliśmy 1247zł.
  12. Od dzisiejszej niedzieli można składać wymienianki roczne. Za zmarłych polecanych w tych wymieniankach modlimy się w każdą niedzielę. Karteczki na wymienianki jednorazowe, które będą odczytane podczas Mszy św. na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych, zostaną wyłożone przy wyjściu. Prosimy osobiście dostarczyć karteczki, aby uniknąć pomyłek
    w nazwiskach.
  13. Za tydzień będziemy zbierać ofiary na Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne
    w Gnieźnie.
  14. Dzisiaj po Mszach św. dodatkowa składka remontowa.
  15. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6zł
  16. Dziękując za wspólną modlitwę i złożone ofiary, życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.