CMENTARZ

CMENTARZ – MIEJSCA NIEUREGULOWANE BRAK PROMULGATY – SEKTOR B

Przypominamy o odnowieniu promulgaty pokładnego za swoich bliskich zmarłych na kolejne 20 lat. Po wygaśnięciu 20 letniego terminu zastrzeżenia, miejsce zostanie użyte do pochowania innej osoby. Zdemontowany nagrobek po trzech miesiącach przechodzi na własność Administratora jako mienie porzucone. Osobom opiekującym się grobem nie przysługują żadne roszczenia w związku z likwidacją nagrobka. Jest to zgodne zobowiązującymi w tym zakresie przepisami (art.7 ust 2 Ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych).
KWATERA B

  • Adaszek Stanisław – B,6,21
  • Adeszek Władysława – B,2,13
  • Andrzejak Franciszek – B,7,17
  • Andrzejak Stanisław – B,7,16
  • Andrzejewski Andrzejek Roman – B,7,17
  • Baranowski Józef – B,2,12
  • Bartczak Helena – B,3,9
  • Bartczak Januszek (dz) – B,3,9
  • Bartkowiak Szymon – B,5,10
  • Bryś Wiesław (dz) – B,5,24
  • Brzezińska Antonina – B,6,19
  • Burchacka Bronisława – B,8,9
  • Burchacki Kazimierz (dz) – B,8,9
  • Burchacki Michał – B,8,9
  • Cieślak Jadwiga (dz) – B,8,21
  • Dawid Adam (dz) – B,2,20
  • Dawid Zenon – B,3,19
  • Dominiak Jan – B,8,6
  • Dopieralska Marianna – B,3,21
  • Dopieralska Weronika – B,3,20
  • Dopieralski Henryk – B,3,21
  • Dopieralski Stanisław – B,3,21
  • Drzewiecka Cecylia – B,8,16
  • Dziubarczyk Wacław – B,2,2
  • Dziubek Jan Michał – B,4,3
  • Dziubek Mieczysław – B,4,4
  • Feler Franciszek – B,1,10
  • Feler Józefa – B,1,10
  • Fibner Bronisław – B,8,15
  • Fibner Marianna i Józef – B,8,15
  • Gierałke Arkadiusz (dz) – B,7,20
  • Glepa Adam – B,5,4
  • Glepa Józef – B,6,2
  • Glepa Józef – B,7,2
  • Glepa Stanisława – B,5,4
  • Glepa Stefania – B,7,2
  • Górna Jadwiga – B,2,11
  • Górny Jan – B,2,10
  • Grzelak Anna – B,6,1
  • Higen Józef – B,6,13
  • Jakubowska Natalia – B,5,16
  • Jakubowski Antoni – B,5,17
  • Janiszewska Stanisława – B,2,6
  • Jańczak Bronisława – B,5,3
  • Jańczak Czesław – B,5,2
  • Jasińska Maria – B,9,16
  • Juszczak Franciszka – B,6,7
  • Kaczmarek Maria – B,8,5
  • Kautek Michalina – B,1,4
  • Kautek Stasiu (dz) – B,4,19
  • Kaźmierczak Jan – B,8,3
  • Kaźmierska Agnieszka – B,2,1
  • Kaźmierska Marianna – B,4,6
  • Kaźmierski Józef – B,2,1
  • Kaźmierski Józef – B,3,7
  • Kaźmierski Stanisław – B,4,6
  • Kaźmierski Walenty – B,4,9
  • Klepczyńska Stanisława – B,4,14
  • Koms Janeczek (dz) – B,6,25
  • Krokowska Teofila – B,6,9
  • Królikowski Marcin – B,2,9
  • Kuciba .. – B,8,17
  • Kuciba Mariusz (dz) – B,8,18
  • Kuciba Piotruś (dz) – B,8,19
  • Kuczyńska Agnieszka – B,9,14
  • Kuczyńska Janina – B,8,11
  • Kuczyńska Marianna – B,8,11
  • Kuczyński Bolesław – B,8,11
  • Kuczyński Michał – B,8,11
  • Kuczyński Stanisław – B,8,11
  • Kulza Marysia – B,7,20
  • Kwitowska Józefa – B,9,4
  • Kwitowska Teodora – B,9,4
  • Kwitowski Teofil – B,9,5
  • Kwitowski Teofil – B,9,5
  • Lajtlich Adaś (dz) – B,8,17
  • Lewandowski Dominik (dz) – B,4,18
  • Lewia Paweł – B,1,11
  • Łuczak Stanisław – B,4,7
  • Łyskora Andrzej – B,5,11
  • Makowska Czesława – B,7,7
  • Makowski Ryszard – B,7,6
  • Marczak Remigiusz – B,7,20
  • Mazurek Helena, Wincenty, Bronisława – B,5,5
  • Mazurek Walentyna – B,5,5
  • Mazurek Zygmunt – B,5,5
  • Michalak Jasiu (dz) – B,7,18
  • Mielczarek Andrzej – B,8,4
  • Mielczarek Jadwiga – B,9,10
  • Mielczarek Józef – B,9,10
  • Mielczarek Zofia (dz) – B,1,20
  • Mikołajewska Regina – B,9,17
  • Napieralski Józef – B,1,5
  • Nijak Katarzyna i Michał – B,4,2
  • NN – B,8,10
  • NN – B,1,8
  • NN – B,1,9
  • NN – B,2,15
  • NN – B,3,5
  • NN – B,5,12
  • NN – B,6,10
  • NN – B,6,14
  • NN – B,7,11
  • NN – B,7,15
  • NN (dz) – B,1,20
  • NN (dz) – B,1,22
  • NN (dz) – B,1,22
  • NN (dz) – B,1,22
  • NN (dz) – B,2,19
  • NN (dz) – B,2,20
  • NN (dz) – B,4,20
  • NN (dz) – B,4,20
  • NN (dz) – B,5,21
  • NN (dz) – B,5,22
  • NN (dz) – B,5,22
  • NN (dz) – B,5,23
  • NN (dz) – B,5,24
  • NN (dz) – B,6,26
  • NN (dz) – B,7,18
  • NN (dz) – B,7,18
  • NN (dz) – B,7,20
  • NN (dz) – B,9,19
  • NN (dz) – B,9,20
  • NN(dz) – B,2,19
  • NN(dz) – B,4,18
  • Nowak Jan – B,1,7
  • Olejniczak Rozalia – B,3,2
  • Olejniczak Tobiasz Filip (dz) – B,8,21
  • Opat Zofia – B,2,21
  • Pijacka Stanisława – B,8,14
  • Pijacki Walenty – B,8,13
  • Piotrowska Marianna – B,5,6
  • Piotrowski Franciszek – B,5,6
  • Pleszko Jan – B,8,1
  • Polak Marcjanna – B,8,8
  • Procel Wawrzyniec – B,1,13
  • Radłowska Stanisława – B,5,18
  • Radolińska Ania (dz) – B,2,15
  • Radoliński Piotruś (dz) – B,2,15
  • Rogacka Czesława – B,8,9
  • Rogacki Franciszek – B,8,9
  • Roszak Maryjanna – B,3,4
  • Rozpędowska Wanda – B,3,2
  • Sikorska Lucyna – B,5,1
  • Spychalski Jan – B,5,23
  • Starski Wincenty – B,7,10
  • Strzyżykowski Edward – B,9,23
  • Szymański Józef – B,6,12
  • Świątek Basia (dz) – B,7,18
  • Taczała Cecylia – B,4,5
  • Taczała Janina – B,4,5
  • Taczała Karol – B,4,5
  • Taczanowska Stanisława – B,9,1
  • Taczanowski Bolesław – B,9,1
  • Tobolski Stanisław (6 lat) – B,9,3
  • Tomczak Helena – B,5,15
  • Tomczak Władysław – B,5,14
  • Tygielska Czesława (dz) – B,7,19
  • Urbaniak Halina Barbara (dz) – B,2,22
  • Urbaniak Marianna – B,7,3
  • Wawrzyniak Anastazja – B,7,8
  • Więckiewicz Władysław – B,1,21
  • Wojciechowski Walenty – B,7,9
  • Wojtyra Zdzisław (dz) – B,8,17
  • Zielińska Bronisława – B,1,3
  • Zielińska Stanisława – B,6,15
  • Zieliński Aleksander – B,6,16
  • Zieliński Jan – B,3,10