REKOLEKCJE PRZED BEATYFIKACJĄ KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO

“Wszystko postawić na Maryję”

6 sierpnia, w święto Przemienienia Pańskiego rozpoczęły się 33-dniowe ogólnopolskie Rekolekcje z fragmentami nauczania Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej.

SPOSOBY UCZESTNICTWA W REKOLEKCJACH BEATYFIKACJA33

Wszyscy wierni w parafii będą mogli uczestniczyć w rekolekcjach BEATYFIKACJA33 na jeden z kilku dostępnych sposobów:

1. poprzez specjalnie przygotowaną stronę internetową: www.beatyfikacja33.pl – na której rekolekcje dostępne będą w formie tekstowej oraz dźwiękowej,
  2. poprzez rekolekcje odbywające się w parafii,
  3. poprzez media społecznościowe, kanały na YT oraz rozgłośnie radiowe (materiały są przygotowane w formach odpowiadających każdemu z tych kanałów)
  4.  poprzez materiały drukowane w postaci książki – dostępne w parafii lub poprzez zamówienie przez pośrednictwo strony www.beatyfikacja33.pl,

Więcej informacji na stronie internetowej Archidiecezji i na www.beatyfikacjia33.pl